Čištění a mytí fasád, likvidace plísní na fasádě.

Mytí fasádNátěr fasádNátěr fasády se zárukou až 14 letČištění střechNátěr střechČištění fasádČištění zámkové dlažbyOdstraňování graffiti

Zavolejte si o cenovou nabídku ZDARMA!!!

Čištění fasád, mytí fasád po celé České republice!

Náš technik za Vámi dorazí, ZDARMA posoudí stav Vaší nemovitosti, navrhne řešení a po přesném zaměření zpracuje NEZÁVAZNOU cenovou nabídku.

Proč umýt fasádu?

Hlavním důvodem je Vaše zdraví! Důležitou skutečností však je, že spory plísní se mohou šířit z venkovního ovzduší do vnitřních obytných částí domů i při větrání. U plísní napadeného domu byl proveden mykologický rozbor omítky, při němž byla prokázána vysoká koncentrace plísní a přítomnost dalších mikroorganismů - tj. bakterií a kvasinek ve vysokých koncentracích.

Na základě provedených rozborů akreditovanou laboratoří byla zjištěna inhalace až 5000 spór na 1 m2, která může způsobovat alergická onemocnění u „vnímavých" jedinců.

Vaše zdraví!

Jsme si toho plně vědomi, a proto používáme účinné přípravky s fungicidními přísadami, které dokáží plísně a škodlivé mikroorganismy likvidovat, což znamená, že aplikací těchto prostředků dokážeme uvést fasádní líc do původního „zdravého" stavu.

Bydlete v čistém, krásném domě!

Organické a atmosférické nečistoty vytvářejí na povrchu objektů povlak, který nelze umýt pouze vodou, proto pro čištění fasád využíváme speciální čisticí prostředky, které jsou určeny pro všechny typy fasád. Lhůta pro čištění fasády je 2 - 5 let dle množství exhalací, polétavého prachu v ovzduší a stupně znečištění.

Pozor na poškození fasády

Pokud barva na fasádním líci, která jako jediná chrání Váš zateplovací systém je už z větší míry napadená, ztrácí tak své ochranné vlastnosti a je nutné po vyčištění provést nátěr fasády. POZOR na rozdílné postupy čištění fasád různých firem, které používají technologii příliš vysokého tlaku a horké vody. V závislosti na stavu fasády může dojít k poškození fasády.

Jaký technologický postup používáme?

Na napadenou fasádu aplikujeme fungicidní čistící prostředky, které se nechají působit cca 30 minut. Po uplynutí této doby jsou řasy a plísně zlikvidované (zčernají a nežijí). Následně na fasádu aplikujeme saponát a fásádu čistíme nízkým tlakem vody. Saponát odstraní zbývajicí mastnoty a špínu na fasádě. Konečná fáze po vyčištění fasády je celkový oplach vodou. Tím se vyčištěná fasáda zneutralizuje.

Čištění fasád, mytí fasád. Poslední důležitý krok je aplikace protiplísňového prostředku a hydrofobní impregnace, na který je záruka až 5 let. Záruka je odstupňovaná dle stáří fasády.

Proč právě my?

  • Mytí fásad, čištění fasád, nátěr fasád a čištění a nátěr střech jsou našimi hlavními činnostmi, proto Vám zaručíme kvalitu práce na nejvyšší možné úrovni!
  • Vlastníme 8 nových pracovních plošin, nemusíme si je pronajímat, proto jsme schopni umýt 3000 m2 plochy denně!!!
  • Jsme profesionálové v oboru - důkladný úklid a čistota na pracovišti je pro nás základ!!!

 

Více fotografií najdete na naší nové webové stránce www.myti-fasad.cz

 

Ceník mytí fasád


House Pro

Daniel Menšík

Praha - pobočka
U Skalky 16, Praha, Bohnice
Tel: 605 566 355

Brno - pobočka
Podnásepní 375/1, Brno, Trnitá
Tel: 734 232 688

Ostrava - pobočka
Orlovská 977/143a, Ostrava, Heřmanice
Tel: 776 102 175

Bezplatná tel. infolinka: 800 888 802

E-mail:
housepro@email.cz
Web:
www.housepro.cz
IČ:
76633667

Rychlý kontakt

Vaše jméno:
Vaše e-mailová adresa:
Váš telefon:
Váš vzkaz:
Informace o zpracování osobních údajů